T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

DAİRE BAŞKANI SAYIN OSMAN ÇAKIR VE VETERİNER SINIR KONTROL NOKTASI MÜDÜRLERİ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ

Yayın Tarihi : 19.05.2022

 Hayvan ve Hayvansal Ürünler Sınır Kontrol Daire Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu Veteriner Kontrolleri ile ilgili talimatın değerlendirilmesi için hazırlanan ve İzmir UTAEM'de düzenlenen toplantı başarıyla tamamlandı.

    Toplantı Gıda Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Sayın Sedat ILDIZ ile Hayvan ve Hayvansal Ürünler Sınır Kontrol Daire Başkanı Sayın Osman ÇAKIR'ın tüm Vskn müdürleri ile personellerine yaptığı konuşmanın ardından ilgili talimatın değerlendirilmesi gündemiyle üç gün boyunca devam etti.

    Toplantı Türkiye geneli toplam 23 Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlerinin sunumları ve kılcallarda yaşanan sorunların tartışılmasıyla ilerledi.

    Programın son iş günü Hayvansal Ürünler Sınır Kontrol Daire Başkanı Sayın ÇAKIR ve diğer tüm Vskn idarecilerinin dairemize yaptığı ziyaretle devam etti.

    Kurum Müdürü Sayın Ali ERKUL; bu ziyarette dairesini, donatılarını ve personelini tanıtarak kurum hakkında Daire Başkanı Sayın ÇAKIR ile diğer idarecilere anlatıda bulundu.

 Daire başkanı Sayın Osman ÇAKIR'ın ev sahipliğinden duyduğu memnuniyeti ifade eden konuşmasından sonra program çekilen hatıra resimleriyle son buldu.